STANDART GARANTİ & BAKIM

Esetron Mekatronik tarafından tasarlanan, geliştirilen ve üretilen, MOD Dental Marka ürün ailesi imalat hatalarına karşı kesin kabul tarihinden itibaren 2(iki) yıl süreli olarak garanti edileceğini, garanti süresi içerisinde parçaların malzeme işçilik hatalarından dolayı kısmen ya da tamamen fonksyonunu yitirmesi halinde hatalı malzemenin tamamı firma tarafından yenisi ile bedelsiz olarak değiştirileceğini ve yerinde servis hizmeti sunacağımızı taahhüt ederiz.

PREMİUM GARANTİ & BAKIM

Esetron Mekatronik tarafından tasarlanan, geliştirilen ve üretilen, MOD Dental Marka ürün ailesi imalat hatalarına karşı kesin kabul tarihinden itibaren 5(beş) yıl süreli olarak garanti edileceğini, garanti süresi içerisinde parçaların malzeme işçilik hatalarından dolayı kısmen ya da tamamen fonksyonunu yitirmesi halinde hatalı malzemenin tamamı firma tarafından yenisi ile bedelsiz olarak değiştirileceğini ve yerinde servis hizmeti sunacağımızı taahhüt ederiz.

Cihazın tesliminden 1-3-4(bir, üç,dört) yıl ardından cihaza ekiplerimiz gelip toplam 3(üç) defa ücretsiz bakım yapmaktadır.

BAKIM ANLAŞMASI

Cihazlara 1(bir) yılda bir bakım önerilmektedir. Mesafeye bağlı olarak belirlenen bakım bedelleri karşılığında cihazların bakımı ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

GARANTİ KAPSAMI DIŞINDA KALAN HUSUSLAR

  • Bakımı yapılmamış cihazlarda çıkan arızalar.
  • Kullanıcı hatalarından dolayı kaynaklanan sorunlar.
  • Kurumun elektrik hattından kaynaklanan sıkıntılardan doğacak sorunlar.